Starszy technik (do projektu) 110 wyświetleń1 aplikacja

Katedra Systemówi Sieci Komputerowych współpracująca z Wydziałem Elektroniki poszukuje osób na stanowisko Starszego technika do projektu.

Zakres obowiązków

  • ​przygotowywanie planu pomiarów laboratoryjnych oraz nadzór nad ich prowadzeniem,
  • analiza surowych, nieprzetworzonych wyników badań pętli taśm, dostarczanych przez kierownika projektu w specjalistycznym oprogramowaniu,
  • przygotowywanie danych oraz wykonanie analiz statystycznych wyników badań niezbędnych do określenia wskaźników zużycia taśmy,
  • raportowanie postępu realizacji zadań,
  • współtworzenie artykułów naukowych powstałych przy realizacji projektu.

Oferujemy

  • ​stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu na czas określony (umowa projektowa),
  • wyzwania zawodowe pozwalające na nieustanny rozwój,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.​

Wymagania

  • ​tytuł zawodowy inżyniera (kierunki: automatyka i robotyka, elektronika, geoinżynieria, górnictwo i geologia),
  • mile widziani studenci studiów II stopnia,
  • umiejętność przygotowywania raportów, sprawozdań i publikacji,
  • gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów badawczych,
  • mile widziana wiedza i umiejętności z zakresu statystycznej analizy danych, najlepiej w zastosowaniach do analizy niezawodności obiektów technicznych.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Nauka, Edukacja, Szkolenia
  • Wielkość firmy powyzej-250-pracownikow
  • Adres Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław
Znajdź nas