Staż/Praktyka – Doradca Finansowy Phinance Wrocław 730 wyświetleń27 aplikacji

-> Szukasz niezależności?
-> Interesują Cię rynki finansowe?
-> Jesteś nastawiony na sukces?
-> Cieszą Cię nowe wyzwania?
-> Dążysz do wyznaczonych celów?
Świetnie! Takich ludzi szukamy w PHINANCE!

Jesteśmy jedną z największych niezależnych firm doradztwa finansowego w Polsce.
W PHINANCE już od 17 lat dbamy o finansowy spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów.
Zapewniamy kompleksowe usługi: inwestycje, oszczędności, ubezpieczenia, kredyty oraz leasingi.
Stawiamy na systematyczny rozwój i podniesienie kompetencji naszych pracowników.
Stań się częścią naszego zespołu!

Dołącz do nas na STAŻ/PRAKTYKI jako:

DORADCA FINANSOWY

OPIS STANOWISKA:
* przeprowadzanie analizy finansowej Klientów
* rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych
* tworzenie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
* stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

CZEGO OCZEKUJEMY?
* komunikatywności
* samodzielności i inicjatywy w działaniu
* chęci poszerzania swoich kompetencji
* umiejętności organizacji pracy
* praktycznej umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office

CO OFERUJEMY?
• profesjonalne kursy szkoleniowe zakończone certyfikatami
• możliwość rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek kariery
• warsztaty z technik negocjacyjnych i sprzedażowych
• atrakcyjne konkursy (połączone z ciekawymi wyjazdami)
• narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)
• elastyczny czas pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Prześlij do nas swoje CV i sprawdź czy jesteś osobą, której szukamy.

Nie zapomnij dopisać klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas