Staż- SAP ABAP Developer 330 wyświetleń11 aplikacji

Jesteśmy ekspertami w obszarze rozwoju, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych dla banków i dużych instytucji finansowych. Axxiome jest jednym z największych dostawców systemów SAP Banking na świecie. Tworzymy również własne produkty – Axxiome Banking oraz Axxiome Digital służące do digitalizacji procesów biznesowych. Systemy, którymi się zajmujemy zapewniają świetne możliwości rozwoju Pracownikom.

Zakres obowiązków

• Zaangażowanie w poznanie specyfiki branży bankowej, w której pracuje firma Axxiome.
• Otwartość na dzielenie się swoimi pomysłami z nowo poznanymi koleżankami i kolegami – ponieważ proponujemy i liczymy na wzajemne wsparcie.
• Gotowość do przyswojenia nowej wiedzy technicznej.
• Zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności w konkretnych zadaniach.

Oferujemy

• Niekorporacyjne środowisko pracy (brak dress-code, elastyczne godziny pracy).
• Nowoczesne globalne projekty IT oraz możliwość wpływania na ich rozwój (Twoja opinia ma znaczenie).
• W zależności od indywidualnych ustaleń możliwość wzięcia udziału w części wewnętrznych szkoleń:
 OO Programming / Framework implementation
 Frontend Development (JavaScript, FIORI/UI5)
 System Integration Tools (Webservices, SOAP, REST)
 Cloud Implementation
 Unit Testing / CI/CD
 ABAP

Wymagania

• Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym, najlepiej programistycznym (min. 3-ci rok studiów).
• Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.
• Chęci rozwoju w kierunku technologii SAP i programowania w języku ABAP.
• Zainteresowania nowymi technologiami m.in. w obszarze systemów ERP oraz rozwiązań mobilnych.
• Zaangażowania w intensywną naukę i rozszerzanie własnych kompetencji technicznych.
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!