Staż w dziale automatyki budynkowej 102 wyświetlenia3 aplikacje

Staż w dziale automatyki budynkowej

Lokalizacja: Wrocław

Główne zadania:
• Przygotowywanie wycen w zakresie automatyki budynkowej.
• Opracowywanie koncepcji systemów BMS na podstawie materiałów branży sanitarnej i elektrycznej.
• Tworzenie schematów ideowych systemów BMS
• Współpraca z działem projektowym przy projektach systemów BMS.
• Aktualizacja istniejących dokumentacji i opracowań.

Oferujemy:
• Płatny staż.
• Możliwość dostosowania godzin pracy do toku studiów.
• Możliwość nauki i rozwoju w przyjaznej atmosferze.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, licencje programowe).
• Możliwość uczestnictwa w realnych projektach powstających obiektów.
• Praktyka w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym.

Wymagania:

• Status studenta (najlepiej II-IV roku).
Preferowani studenci wydziału Inżynierii Środowiska (specjalność: Klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne) lub Elektroniki (specjalność: Automatyka i robotyka).
Dostępność – min. 80 godzin miesięcznie.
Praktyczna znajomość AutoCAD, MS Office.
• Znajomość zagadnień związanych z branżą sanitarną.
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z automatyką budynkową i systemami BMS.
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym podstawowych schematów elektrycznych zasilania i sterowania będzie dodatkowym atutem.
• Sumienność i pracowitość.
• Dobra organizacja pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać do 31 lipca 2021 r.

Schneider Electric Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, oferującego cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników