Staż w dziale jakości 181 wyświetleń9 aplikacji

Zakres obowiązków

  • przygotowanie raportów jakościowych i praca z dokumentacją jakościową
  • zbieranie danych dla inżynierów
  • wsparcie inżynierów jakości w codziennych obowiązkach
  • udział w spotkaniach jakościowych
  • współpraca z działami produkcji i procesu
  • wdrażanie się w metodologię rozwiązywania problemów jakościowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia na 3 lub 6 miesięcy, następnie możliwość kontynuacji zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na 2 lata wraz z pakietem benefitów
  • wynagrodzenie: 20 zł netto/h
  • szkolenia
  • rozwój osobisty w rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie do posiłków (kuchnia polska i koreańska)
  • pracę w miłym, entuzjastycznym zespole
  • zdobycie pierwszego doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • sumienność i skrupulatność
  • znajomość narzędzi jakościowych m.in. Raport 8D, Diagram Ishikawy, Diagram Pareto, Six Sigma, FMEA, Cykl Deminga, Wykres Gantta, SPC, MSA
  • gotowość do kontynuacji współpracy po 3 lub 6 miesiącach stażu
  • prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas