Staż w Dziale Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych 232 wyświetlenia1 aplikacja

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga
1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia,
że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych (Staż Płatny)

Miejsce pracy: Wojkowice (koło Wrocławia)

 Zadania:

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z kontrolą jakości i obsługą klienta,
  • Kontrola stanów magazynowych – wyjaśnianie rozbieżności,
  • Rozpatrywanie reklamacji,
  • Przeprowadzanie kontroli jakości w dostawach,
  • Praca w systemie informatycznym WMS,
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów – Excel,
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych.

Oczekiwania:

  • Student/ absolwent studiów o profilu logistycznym lub zarządzania jakością,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Minimum podstawowa znajomość programu Excel;
  • Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki magazynowej i zarządzaniu jakością w logistyce,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Dyspozycyjność do odbycia stażu 40 h w tygodniu.

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy,
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia
    od specjalistów z branży,
  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji oraz
    z dostępem do nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować