Staż w Dziale Logistyki 203 wyświetlenia2 aplikacje

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale Logistyki (staż płatny)

Miejsce pracy: Wojkowice koło Wrocławia

Zadania:

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługą klienta
  • Wspieranie zespołu w procesie planowania zamówień
  • Wspieranie zespołu w procesie przyjęć
  • Aktualizowanie danych w systemie klasy WMS
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów w Excelu
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych

Oczekiwania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów o kierunkach logistycznych technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • Minimum podstawowa znajomość Excela
  • Zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki magazynowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dyspozycyjność 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia
    od specjalistów z branży
  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji oraz
    z dostępem do nowoczesnych rozwiązań logistycznych
  • Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować