Staż w dziale logistyki centralnej 120 wyświetleń8 aplikacji

Zadania na stanowisku:

  • Bieżące wsparcie w realizowanych projektach oraz warsztatach Kaizen
  • Rozwijanie aplikacji do planowania produkcji
  • Wypełnianie okumentów inwentaryzacji
  • Archiwizacja dokumentacji przewozowej
  • Weryfikacja stanu magazynu w systemie

Idealnego kandydata powinno wyróżniać:

  • Student ostatnich semestrów kierunków związanych z zarządzaniem i inżynierią produkcji lub logistyką
  • Dyspozycyjny minimum 4 dni w tygodniu
  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Zaangażowanie  i chęć do podejmowania inicjatywy
  • Zainteresowanie tematyką LEAN
  • Zainteresowanie tematyką związaną z IT/aplikacje

Co czeka na Ciebie w WABCO:

  • Płatny, długoterminowy staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji
  • Elastyczny harmonogram, który pozwoli Ci połączyć staż ze studiami
  • Merytoryczne wsparcie przełożonego
  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole
  • Dofinansowanie do posiłków w naszej kantynie

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas