STAŻ W DZIALE LOGISTYKI W CHRZANOWIE 65 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Wsparcie logistyczne we wdrażaniu nowych projektów;
  • Kontrola wewnętrznego, fizycznego przepływu produktów i informacji;
  • Tworzenie oraz administracja dokumentacji i instrukcji pracy;
  • Tworzenie średnio- i długoterminowych planów produkcji bazując na zapotrzebowaniu klientów Valeo;
  • Analizowanie planów produkcji pod kątem zamówień klientów oraz przyjętej strategii;
  • Weryfikowanie dostępności zasobów w celu realizacji założonych celów;
  • Udział w innych zadaniach Działu Logistyki.

Oferujemy

  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie;
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Konkursy na propozycje ulepszeń;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie.

Wymagania

  1. Student/-ka lub absolwent/-ka; (preferowany kierunek studiów – Logistyka);
  2. Dobra znajomość MS Office (Word, Excel);
  3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  4. Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek);
  5. Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!