Staż w dziale Narzędziowni 234 wyświetlenia10 aplikacji

Jesteśmy firmą produkcyjną zajmującą się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby chętnej do nauki i rozwoju w dziale Narzędziowni.

Zakres obowiązków:

  • Modyfikacja bazy form wtryskowych;
  • Poprawa i ujednolicenie sposobu raportowania prac wykonanych w narzędziowni;
  • Indeksacja części zamiennych w magazynie narzędziowni;
  • Indeksacja oraz usystematyzowanie magazynu form wtryskowych;
  • Aktywne uczestniczenie we wdrażaniu nowych projektów w zakładzie;
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do zajęć;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie;
  • Możliwość nauki i rozwoju w obszarze napraw form wtryskowych (nauka od świetnych specjalistów w swojej dziedzinie);
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w budowie i konstrukcji form wtryskowych.

Wymagania:

  • Chęci do nauki i rozwoju w obszarze narzędziowni (formy wtryskowe);
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (specjalność: mechanika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Mile widziana: znajomość programów CAD i CAM;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować