Staż w Dziale Produkcji 302 wyświetlenia4 aplikacje

SC Johnson obecnie poszukuje osób stanowisko Manufacturing Intern do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeśli chcesz zaczać karierę w międzynarodowej firmie FMCG, to jest to idealny moment!

O SC JOHNSON:

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodar­stwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

CO OFERUJEMY:

Podczas naszego stażu będzisz odpowiadać za pomoc w szukaniu rozwiązań i usprawnień w obszarze produkcyjnym a także za realizację i koordynowanie istotnych projektów z rzeczywistą szansą ich wdrożenia i wywarcia wpływu w naszej organizacji! Zdobędziesz unikalne doświadczenie w dynamicznej i międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży FMCG! Co więcej, to wspaniała okazja do pracy z różnymi zespołami w fabryce, która pozwoli poznać Ci tajniki naszej organizacji. Otrzymasz możliwość udziału w międzynarodowych szkoleniach i projektach, które pomogą w rozwoju Twojej kariery.

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy i wyjątkową szansę na pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze! Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Ci w zdobyciu cennego doświadczenia, szczególnie na początku Twojej zawodowej drogi!

Czas trwania stażu: 3 – 6 miesięcy

OCZEKIWANIA:

• Studenci badź świeżo upieczeni absolwenci studiów z wykształceniem technicznym
  • Komunikatywność
  • Sumienność i kreatywność
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów
  • Chęć uczenia się i zdobywania informacji
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • „can do attitute”