Staż w Dziale Rozwoju i Testowania Oprogramowania 232 wyświetlenia7 aplikacji

W tych zadaniach wesprzesz nasz zespół

– przeprowadzanie testów oprogramowania w laboratorium,

– przeprowadzanie procesów konfiguracji, wdrożenia i dokumentacji oprogramowania,

– codzienne aktywności zespołu.

Co możemy Ci zaoferować

– płatny staż w międzynarodowym środowisku,

– dostęp do wewnętrznego rynku pracy,

–  uczestnictwo w interesujących projektach wdrażania nowego oprogramowania, algorytmów i komponentów,

– praktyczne doświadczenie w pracy z oprogramowaniem i aparaturą pomiarową,

– możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie procesów, metod i technologii stosowanych w rozwoju i testowaniu produktów z branży AGD,

– rozwinięcie swoich umiejętności miękkich np. umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.

Nasze wymagania:

– student/ka lub Absolwent/ka uczelni technicznych (preferowane wydziały: Elektroniki, Elektryczny, Informatyki i pokrewne),

– angielski na poziomie B1/B2,

– systematyczność, dobra organizacja pracy, komunikatywność,

– gotowość do pracy w wymiarze 20-30 h tygodniowo,

– podstawowa wiedza w zakresie oprogramowania, algorytmów i obróbki danych pomiarowych,

– mile widziane uprawnienia SEP.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6