Staż w Dziale Technologii Produkcji/ Testy 106 wyświetleń2 aplikacje

Staż w Dziale Technologii Produkcji/ Testy

Poznaj ZF CV Systems (byłe WABCO):

W maju 2020 roku dwie wiodące firmy ZF i WABCO połączyły siły, aby dostarczać zintegrowane systemy i usługi dla producentów ciężarówek, autobusów i przyczep oraz właścicieli flot, kształtując w ten sposób transport przyszłości. ZF jest globalną firmą technologiczną, producentem systemów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych wspierającym rozwój mobilności nowej generacji. WABCO – globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych takich jak ABS, ESC, układy pneumatyczne, zawieszenie – stało się teraz częścią ZF Group jako Dywizja Systemów Kontroli Pojazdów Użytkowych.

Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych oraz realizacja wizji autonomicznej i bezpiecznej jazdy.

To stanowisko jest dla Ciebie jeżeli:

• Jesteś studentem/ką min. 2 roku studiów na Politechnice Wrocławskiej (mile widziani studenci kierunków Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)
  • Jesteś dyspozycyjny/a min. 3 dni w tygodniu (ok. 100 godzin w miesiącu)
  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiesz czytać schematy pneumatyczne i elektryczne
  • Znasz podstawowe zagadnienia związane z Six Sigma i analizą statystyczną
  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw programowania (preferujemy środowisko LabVIEW)

Zakres obowiązków:

• Wspieranie inżynierów we wprowadzaniu nowych maszyn testowych do seryjnej produkcji (w tym przeprowadzanie pomiarów i ich analiza oraz tworzenie raportów walidacyjnych)
  • Przygotowywanie instrukcji obsługi, walidacji oraz kalibracji stanowisk pomiarowych
  • Możliwość prowadzenia małych projektów związanych z maszynami testowymi
  • Pomoc w sprawach projektowo-organizacyjnych