Staż w dziale Utrzymania Ruchu 269 wyświetleń13 aplikacji

Jesteśmy firmą produkcyjną zajmującą się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby chętne do nauki i rozwoju w dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w naprawach lub modernizacjach maszyn wtryskowych i innych urządzeniach produkcyjnych;
  • Aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • Kontrola postępu prac nad otwartymi projektami;
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów;
  • Współpraca z innymi działami w firmie;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Oferujemy:

  • Elastyczny godziny pracy, dostosowane do zajęć;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie;
  • Możliwość nauki i rozwoju od najlepszych specjalistów w dziale Utrzymania Ruchu;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia.

Wymagania:

  • Chęci do nauki i rozwoju w dziale Utrzymania Ruchu;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (specjalność: mechanika, budowa maszyn, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Zmysł techniczny;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo cenimy sobie:

  • Uprawnienia SEP E1

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować