Staż w Dziale Utrzymania Ruchu 64 wyświetlenia

SC Johnson obecnie poszukuje osoby do Zespołu Utrzymania Ruchu na stanowisko Maintenance Intern do naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeśli chcesz zaczać karierę w międzynarodowej firmie FMCG, to jest to idealny moment!

O SC JOHNSON:

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodar­stwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

CO OFERUJEMY:

Nasz staż to unikalna możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu w dynamicznej, międzynarodowej firmie produkcyjnej w branży FMCG i udziału w ciekawych projektach! To wspaniała okazja do pracy z różnymi zespołami w fabryce, która pozwoli poznać Ci tajniki naszej organizacji.

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy i wyjątkową szansę na pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze. Co więcej, będziesz mieć rzeczywistą szansę wywarcia wpływu w naszej organizacji! Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Ci w zdobyciu cennego doświadczenia, szczególnie na początku Twojej zawodowej drogi!

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie Zespołu Utrzymania Ruchu w zarządzaniu procesem części zamiennych oraz przy projektach inwestycyjnych
  • Analiza wskaźników KPI w zakresie utrzymania ruchu
  • Zarządzanie i realizacja działań w obszarze bezpieczeństwa, ergonomii i jakości
  • Udział w projekcie Preventative Maintenance dla szybkich linii produkcyjnych

OCZEKIWANIA:

  • Studenci badź świeżo upieczeni absolwenci studiów z wykształceniem technicznym
  • Komunikatywność
  • Sumienność i kreatywność
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nie wahaj się, aplikuj!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża FMCG
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Kasprzaka 6A, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Znajdź nas