Staż w Zespole Utrzymania Ruchu/Testy 446 wyświetleń26 aplikacji

Poznaj ZF CV Systems (byłe WABCO):

W maju 2020 roku dwie wiodące firmy ZF i WABCO połączyły siły, aby dostarczać zintegrowane systemy i usługi dla producentów ciężarówek, autobusów i przyczep oraz właścicieli flot, kształtując w ten sposób transport przyszłości. ZF jest globalną firmą technologiczną, producentem systemów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych wspierającym rozwój mobilności nowej generacji. WABCO – globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych takich jak ABS, ESC, układy pneumatyczne, zawieszenie – stało się teraz częścią ZF Group jako Dywizja Systemów Kontroli Pojazdów Użytkowych.

Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych oraz realizacja wizji autonomicznej i bezpiecznej jazdy.

Do naszego zespołu szukamy osoby na Staż w Zespole Utrzymania Ruchu/Testy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Udział w projekcie digitalizacji dokumentacji technicznej stanowisk testowych. Celem projektu jest udostępnienie dokumentacji technicznej stanowisk testowych inżynierom i technikom poprzez narzędzie webowe WabcoWiki
  • Przeprowadzanie pomiarów MSA stanowisk testowych. Raportowanie wyników analiz
  • Tworzenie dokumentacji stanowisk testowych
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu redukcję ilości awarii modułów i terminali
  • Wsparcie w usuwaniu awarii stanowisk testowych
  • Analiza statystyczna parametrów pracy stanowisk testowych

Ten staż jest dla Ciebie, jeśli:

• Jesteś studentem IV lub V roku uczelni technicznych (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechatronika, elektrotechnika, energetyka)
  • Posiadasz wiedzę z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, pneumatyki, sensoryki
  • Znasz rysunek techniczny
  • Znasz dokumentację techniczną (czytanie schematów elektrycznych/ pneumatycznych)