Koordynator Montażu (pół etatu) 43 wyświetlenia1 aplikacja

Firma TECHWIND Jan Rutkowski została założona jako firma rodzinna w 1987 roku. TECHWIND świadczy usługi związane z urządzeniami dźwigowymi (windy), schody i chodniki ruchome, a także platformy dla osób niepełnosprawnych – produkuje, modernizuje i konserwuje oraz tworzy kompletne rozwiązania. Współpracujemy z placówkami na terenie całej Polski, jak również za granicą.

W związku z intensywnym rozwojem w 2021 r. Techwind Jan Rutkowski został przekształcony w Techwind Sp. z.o.o.

Aktualnie poszukujemy:

Praca na pół etatu – koordynator montażu

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (Wrocław)

Zakres obowiązków

Wsparcie zespołu montażowego podczas realizacji u klienta w zakresie:

  • Przygotowania dokumentów i koordynacja ich obiegu między zespołem montażowym, a Inwestorem
  • Przygotowania rozliczeń wykonanych robót i skompletowaniu niezbędnej dokumentacji
  • Raportowania postępu realizacji projektu
  • Przygotowywania technicznej dokumentacji budowy
  • Przygotowywania zestawień / informacji zbiorczych wg. potrzeb zespołu

Oferujemy

  • Płatny staż
  • Zatrudnienie na pół etatu
  • Kontrakt czasowy do zakończenia projektu
  • Poznanie specyfiki branży dźwigowej oraz budowlanej

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną komunikację
  • Student studiów technicznych
  • Dostępność ok 20h/tydzień przez okres 6 miesięcy (do lutego 2022)
  • Umiejętność czytania dokumentacji i specyfikacji technicznej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Piastowska 46/12
Znajdź nas