stażysta 165 wyświetleń2 aplikacje

Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.

zajmuje się automatyzacją procesów technologicznych i centrów dyspozytorskich obiektów energetycznych (elektrowni i elektrociepłowni) i przemysłowych.

Poszukujemy pracownika na  stanowisko: Stażysta  (młodszy specjalista inżynieryjno-techniczny).

Zakres obowiązków

  • Praca w charakterze asystenta projektanta przy tworzeniu dokumentacji projektowych oraz przetargowych.
  • Wykonywanie obliczeń i symulacji obwodów elektrycznych.
  • Nadzory autorskie na budowach.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • szkolenia;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • pakiet socjalny;
  • pakiet medyczny;
  • przyjazną atmosferę;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.

Wymagania

  1. Nie wymagamy doświadczenia!
    • Wymagamy dobrej znajomości elektrotechniki (z zakresu studiów).
    • Rozmowa wstępna zawsze ma charakter egzaminu z elektrotechniki.
    • Wymagamy zaangażowania w naukę z zakresu szeroko pojętej elektryki, automatyki oraz prawa budowlanego.
    • Możliwość zdobywania wiedzy z zakresu branżowego oraz prawa budowlanego.
    • Warunkiem podpisania umowy na czas nieokreślony jest osiągniecie założonego poziomu wiedzy i samodzielności działania.
    • Umożliwiamy zdobywanie praktyk budowlanych.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować