Stażysta ds. Kampanii Reklamowych w Social Media, z możliwością zatrudnienia dla najlepszych. 64 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

Oczekujemy na zgłoszenia od osób kreatywnych, ambitnych, zaangażowanych i lubiących wyzwania. Zainteresowanych rozwojem w branżach: marketingu i sprzedaży, dla których portale społecznościowe są częścią rzeczywistości. Czekamy na osoby asertywne i pozytywnie nastawione do życia.

Oferujemy

Staż w naszej agencji reklamowej umożliwi poznanie wielu zagadnień z obszaru marketingu, reklamy, komunikacji, realizacji projektów, grafiki, narzędzi wykorzystywanych w kampaniach reklamowych oraz innych praktycznych technik marketingowych.

Jest to unikalna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy pod okiem najlepszych specjalistów – bez ponoszenia wysokich kosztów za tego rodzaju kursy czy szkolenia.

Wymagania

Wymagamy dyspozycyjności minimum 30 godz. tygodniowo w dni powszednie (praca w biurze) oraz okazjonalnie pracy zdalnej w soboty – jeżeli będzie tego wymagał projekt.

Oraz:

  • zaangażowania,
  • silnej motywacji do pracy i samorozwoju,
  • wytrwałości w dążeniu do celu i konsekwencji,
  • dążenia do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

Nie oczekujemy mistrzowskich umiejętności technicznych czy ogromnej wiedzy – nasza kadra najlepszych specjalistów będzie Cię wspierać na każdym etapie nauki.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować