Stażysta – dział techniczny 137 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • wsparcie w zakupie materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji
  • udział w planowaniu i nadzorze nad pracami remontowymi podległych instalacji produkcyjnych
  • wsparcie w opracowywaniu potrzeb remontowych, sporządzaniu protokołów odbiorowych
  • pomoc przy nadzorze nad dokumentacją techniczną i ruchową
  • udział w aktualizowaniu bazy urządzeń w SAP R/3 PM

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • możliwość rozwoju i zdobywania praktycznej wiedzy i umiejętności
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, wczasów, nauki języków obcych, ubezpieczenia grupowego
  • dojazd z Wrocławia pociągiem tylko 35 min.

Wymagania

  • dyspozycyjność do podjęcia rocznego stażu w niepełnym wymiarze godzin (min. 3 dni w tygodniu w dni robocze)
  • po rocznym stażu dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat
  • w trakcie studiów w zakresie automatyki lub elektryki lub mechaniki
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, w mowie i piśmie
  • wysoka motywacja oraz chęć do nauki i rozwoju

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Chemia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Henryka Sienkiewicza 4, 56 - 120 Brzeg Dolny
Znajdź nas