Stażysta – Dział Technologii 149 wyświetleń6 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Pomoc przy przygotowywaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej oraz instrukcji obsługi maszyn.
  • Wsparcie przy projektach optymalizacji linii produkcyjnych.
  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz, raportów oraz standardowych procedur.
  • Współpraca z innymi działami.

Oferujemy

  • Płatny, kilkumiesięczny staż w dziale technologii.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie w obszarze inżynierii procesu.
  • Udział w interesujących projektach we współudziale profesjonalistów.

Wymagania

  • Posiadania statusu absolwenta  lub studenta 4 lub 5-tego roku studiów techniczno-  inżynieryjnych.
  • Praktycznej znajomości rysunku technicznego i AutoCAD.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjności min 3 dni w tygodniu.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Nowowiejska 32, 55-080 Kąty Wrocławskie
Znajdź nas