Stażysta – Dział Uruchomień Zabezpieczeń 92 wyświetlenia

Zakres obowiązków

Do naszej fabryki w Świebodzicach zapraszamy na płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy. Gwarantujemy możliwość nauki i rozwoju w gronie profesjonalistów i przyjazną atmosferą pracy.

Program adresowany jest do absolwentów bądź studentów ostatniego roku studiów magisterskich Wydziału Elektrycznego.

Założeniem programu jest zapoznanie stażystów z obszarami działalności firmy oraz poznanie pracy inżynierów zatrudnionych w Dziale Uruchomień. Program Stażowy jest okazją do nabycia wiedzy praktycznej cenionej na rynku pracy.

Oferujemy

  • Płatny staż na umowę zlecenie na okres 10 miesięcy.
  • Okazję do aktywnego udziału w pracach działu uruchomień.
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do toku studiów.
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego.
  • Zdobycie wiedzy na temat produktów i rozwiązań Schneider Electric.

Wymagania

  1. Absolwent/tka lub student/ka ostatniego roku studiów magisterskich Wydziału Elektrycznego

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Strzegomska 23/27, 58-160 Świebodzice
Znajdź nas