Stażysta Inżynier Budowy 83 wyświetlenia6 aplikacji

Oferujemy możliwość odbycia 2-3 miesięcznego płatnego stażu na naszych budowach we Wrocławiu.

Jeśli chcesz zdobyć:

  • zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe przy realizacji prestiżowych obiektów mieszkaniowych
  • zdobyć wiedzę praktyczną korzystając z wsparcia doświadczonej kadry inżynierskiej
  • sprawdzić czy budowa to miejsce właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska:

Stażysta współpracując z kadrą budowy będzie odpowiedzialny za :

  • Koordynację prac jednego z podwykonawców,
  • Prawidłowy obieg dokumentacji budowy,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych oraz ich wstępną analizę,
  • Przygotowanie obmiarów.

Wymagania:

  • oferta skierowana jest do studentów ostatnich lat studiów magisterskich i inżynierskich na Wydziale Budownictwa,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie i pozytywna energia.

 Oferujemy:

  • płatny staż,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w doświadczonych zespole inżynierów,
  • możliwość zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: Dom Construction Sp. z o.o.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Kazimierza Wielkiego 1
Znajdź nas