Stażysta IT (płatny staż) 198 wyświetleń5 aplikacji

Miejsce pracy: Chociwel (pow. Strzeliński)

Daty stażu: 1 – 31 lipca, 2021

Zakres obowiązków

  • konfiguracje przełącznikow siecowych i patching
  • fizyczny montaż i stelażowanie urządzeń przełącznikowych siecowych
  • patchowanie nowych przełączników siecowych na podstawie dokumentacji
  • Pomoc w testowaniu połączeń
  • Przygotowywanie nowych komputerów z obrazem standardowym

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i systemów
  • umowę zlecenie na czas określony (część etatu, 1 miesiąc)
  • przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

  • zamiłowanie do technologii komputerowych i umiejętność logicznego myślenia
  • gotowość do pracy w ograniczonym czasie i być wielozadaniowym w zależności od charakteru pracy
  • umiejętności interpersonalne i facylitacyjne i pracy w zespole
  • umiejętność zawsze działać z taktem, dyplomacją i asertywnością, aby egzekwować standardy McCain
  • studenci / absolwenci
  • znajomość języka angielskiego

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Irysowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie / Chociwel 25, 57-100 Strzelin
Znajdź nas