Stażysta / Praktykant w dziale LogistykiNowy 164 wyświetlenia14 aplikacji

Jako wiodący producent chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej oraz kluczowy partner największej sieci handlowej w Polsce, E&S Industry przyczynia się do rozwoju branży chemicznej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzymy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych,

Zakres obowiązków

– wspieranie Specjalistów w zakresie logistyki
– przygotowywanie raportów i planów oraz analizowanie danych związanych z ich realizacją,
– nadzorowanie specyfikacji materiałowych produktów oraz składanie zamówień w systemie SAP,
– ulepszanie procesów oraz wdrażanie nowych pomysłów.

Oferujemy

– możliwość zdobycia unikatowych kompetencji w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
– płatne praktyki wynagradzane na zasadzie rozliczenia miesięcznego,
– darmowy posiłek zapewniony przez firmę.

Wymagania

– dostępności do odbywania praktyki przynajmniej trzy razy w tygodniu,
– pozytywnego nastawienienia, zaangażowania oraz rzetelności,
– umiejętności pracy w zespole,
– chęci nauki i rozwoju, – rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz związanych z rozwiązywaniem problemów,
– dobrej znajomości pakietu MS Office oraz języka angielskiego,
– dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP oraz filozofii Lean Management.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować