STAŻYSTA / STAŻYSTKA W DZIALE INŻYNIERII PROCESOWEJ 147 wyświetleń5 aplikacji

W związku ze stałym rozwojem firma Gardinia Sp. z o.o., wiodący producent i dystrybutor artykułów dekoracji okien i zabezpieczeń przeciwsłonecznych na rynku polskim i europejskim, oferuje płatny staż w dziale inżynierii procesowej. Poszukujemy stażysty do udziału w projektach, związanych z optymalizacją procesów technologicznych w firmie. Celem projektów jest szczegółowa analiza przebiegu procesów w oparciu o metodę chronometrażu oraz inne narzędzia optymalizacji. Praca na tym stanowisku pozwoli na zdobycie cennego doświadczenia i przekucie nabytej w trakcie studiów wiedzy teoretycznej na praktyczne działania.

Twój zakres obowiązków:

  • optymalizacja istniejących procesów technologicznych (chronometraż i analiza struktury procesów) oraz wprowadzanie nowych
  • realizacja projektów doskonalących
  • praca nad usprawnieniami narzędzi wspomagających codzienną pracę
  • opracowywanie dokumentacji
  • wsparcie techniczne wydziałów produkcyjnych

Oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym 7.00 – 15.00
  • szkolenia z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • możliwość nabycia doświadczenia w branży produkcyjnej i logistycznej
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji
  • wsparcie merytoryczne

Wymagania

  • status studenta / absolwenta studiów technicznych na kierunku zarządzanie produkcją lub pokrewnym
  • podstawy Lean Manufacturing
  • praktyczna umiejętność pracy w programie Ms Excel
  • dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość metody chronometrażu będzie dodatkowym atutem

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!