Stażysta/Stażystka z językiem niemieckim (praca zdalna) 161 wyświetleń

Zakres obowiązków

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

Pomoc w zdalnej obsłudze administracyjnej i logistycznej budów w Niemczech.

Pomoc przy wypełnianiu niemieckojęzycznych formularzy do certyfikacji spółki.

Telefoniczny i mailowy kontakt z kontrahentami w Niemczech (rezerwacja kwater, rejestracja pracowników, zamawianie drobnych narzędzi, itp.).

Pomoc w koordynacji działań pomiędzy wewnętrznymi działami spółki a budową.

Udział w pozyskiwaniu ofert od dostawców i podwykonawców niemieckich i polskich.

Pomoc przy prostych bieżących tłumaczeniach oraz zlecanie tłumaczeń do firm zewnętrznych.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI JESTEŚ:

Absolwentem lub studentem III, IV lub V roku, kierunków budownictwa (preferowana specjalność kubaturowa, mostowa, kolejowa) lub kierunki związane z energetyką (sieć trakcyjna, sieci przesyłowe).

Pasjonatem, którego ścieżka edukacji łączy się z kierunkami technicznymi, takimi jak: inżynieria lądowa budownictwo drogowe, mostowe, kolejowe lub energetyka.

oraz

Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku szczególnie w sektorze budowlanym w Niemczech, np. praktyka w niemieckojęzycznej firmie lub semestr studiów na niemieckiej uczelni w ramach programu wymiany studenckiej.

Posiadasz znajomość programów kosztorysowych stosowanych w Niemczech (iTwo) oraz programu AutoCAD-mile widziana

Posługujesz się językiem niemieckim w stopniu zaawansowanym, słownictwo techniczne- mile widziane.

Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Chcesz zdobywać wiedzę i doświadczenie pod okiem doświadczonego mentora.

Cechuje Cię komunikatywność i bardzo dobra umiejętność pracy w zespole, w tym pracy zdalnej poprzez Skype/email z zespołem rozproszonym (część zespołu w Niemczech, cześć w różnych częściach Polski).

NASZA OFERTA:

Płatny staż w oddziale Dywizji Zagranicznej, to możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych ekspertów.

Udział w ciekawych projektach przy wykorzystaniu swojej znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy profesjonalne wsparcie i mentoring opiekuna stażu i przyjaznego zespołu.

Współpraca w ramach umowy cywilno-prawnej.

Możliwość zdobycia wiedzy branżowej, unikalnych i pożądanych na rynku pracy umiejętności.

Pisemne referencje po zakończeniu współpracy.

Możliwość pracy zdalnej na terenie całej Polski.

• Ogłoszenie wygasło!