Stażysta SysOps/ DevOps 199 wyświetleń3 aplikacje

Poszukujemy stażysty SysOps/DevOps. Zespół jest odpowiedzialny za kompleksowy cykl produkcyjny w celu opracowania pakietu oprogramowania Remote Sensing. Osoba na tym stanowisku będzie miała udział w tworzeniu naszej aplikacji internetowej. Aplikacja, która łączy dane satelitarne, telematykę, Digital Twin w jednym, zostanie stworzona z naciskiem na użyteczność. RSOM automatyzuje procesy biznesowe, które generują spersonalizowane raporty klientów, raporty środowiskowe, analizy wpływów przedsiębiorstw górniczych na środowisko naturalne. Oferujemy możliwość pracy nad zupełnie nowym projektem.

Zakres obowiązków

  • Praca przy tworzeniu skonteneryzowanej, zautomatyzowanej platformy,
  • Organizowanie i zarządzanie środowiskami i chmurami opartymi na systemach Windows i Linux,
  • Zaprojektuj i zaimplementuj procesy DevOps wykorzystujące powyższe platformy,
  • Integracja skonteneryzowanej platformy z potokami CI/CD,
  • Utrzymanie i dalszy rozwój istniejących systemów opartych o Azure Active Directory, synchronizacja Synology,
  • Automatyzowanie operacji programistycznych, takie jak kompilacja, wdrażanie, automatyczne uruchamianie testów, tworzenie notatek do wydania, skrypty itp.
  • Będziesz bardzo blisko współpracował z zespołem ML, ESA, UX/UI i będziesz miał wpływ na cechy tworzonych przez nas produktów.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju wraz z szybkim wzrostem odpowiedzialności i wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • praca na wysokiej klasy sprzęcie IT
  • Pakiet ubezpieczenia indywidualnego
  • Luxmed
  • opcjonalnie Multisport

Wymagania

  1. Doświadczenie z Dockerem, kontenerami (Kubernetes)

  2. Doświadczenie z platformą w chmurze (najlepiej z Microsoft Azure)

  3. Doświadczenie z Git, Team Foundation Server

  4. Znajomość języków skryptowych PowerShell, Bash

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas