Stażysta w Dziale Finansów (Controlling) 144 wyświetlenia4 aplikacje

Zakres obowiązków

  •  Wsparcie Kontrolerów Finansowych w tworzeniu Profit Planu, prognoz i analiz kosztów produkcyjnych;
  •  Praca z managerami nad doskonaleniem procesu data collection w koncepcji metodologii World Class Manufacturing (tworzenie Matryc, zbieranie danych kosztowych z obszarów produkcyjnych Value Stream, HR, Logistyki, Maintenance i Inżynierii Przemysłowej);
  •  Odpowiedzialność za egzekwowanie i kolekcjonowanie danych oraz praca nad usprawnieniami z działem IT;
  •  Wspieranie Liderów zarządzających kosztami w tworzeniu tabel, wykresów i prezentacji.

Oferujemy

  •  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  •  Płatny staż;
  •  Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

  •  Inicjatywy w działaniu i rozwiniętych umiejętności komunikacji;
  •  Dyspozycyjności 4-5 dni w tygodniu;
  •  Statusu studenta lub absolwenta kierunku ekonomicznego;
  •  Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym (CEF min. B1);
  •  Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint), znajomość Google Suite mile widziana;
  •  Umiejętności analitycznego myślenia;
  •  Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 6
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6