Stażysta w Dziale Handlowym 59 wyświetleń

Opis stanowiska:

  • praca na bazie klientów (CRM)
  • przygotowanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie leadów
  • kontakt stacjonarny z potencjalnymi klientami
  • gromadzenie informacji o przewoźnikach
  • aktywne pozyskiwanie przewoźników do współpracy, przedstawianie benefitów
  • budowanie oraz utrzymanie długofalowych relacji
  • weryfikacja poziomu satysfakcji ze współpracy z firmą
  • wsparcie realizacji projektów długo- i krótkoterminowych
  • wsparcie handlowców w działaniach operacyjnych

  Wymagania:

  • otwartość i zapał do zdobywania doświadczeń
  • zainteresowanie branżą logistyczną i sprzedażową
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność komunikacji
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (lub innego języka)
  • wcześniejsze doświadczenia w obszarze TSL w postaci praktyk lub działalności w organizacjach studenckich będą dodatkowym atutem

  Oferujemy:

  • płatny staż na umowie o pracę
  • szkolenia wewnętrzne
  • wsparcie mentorskie i zdobywanie doświadczenia w firmie będącej jednym z liderów w branży TSL
  • możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • standardowe narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

Podążaj najlepszą drogą do kariery!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Logistyka, Zakupy, Transport
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Ryszarda Chomicza 13i 55–080, Nowa Wieś Wrocławska
Znajdź nas