Stażysta w dziale Jakości 51 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie wskaźników jakości w fabryce,
  • Uczestniczenie w próbach montażowych,
  • Przygotowywanie raportów dziennych oraz tygodniowych,
  • Uzupełnianie Kart Prób.

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowym środowisku,
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
  • Poznanie procesów produkcyjnych,
  • Zdobycie wiedzy na temat wykorzystania narzędzi jakościowych w praktyce,
  • Rozwinięcie swoich umiejętności miękkich np. umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.

Wymagania

  1. Student/ka lub absolwent/ka studiów na kierunku Chemia, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji i inne pokrewne,
  2. Znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1,
  3. Dobra znajomość pakietu Google Sheet,
  4. Dostępność: min. 35h (praca stacjonarna),
  5. Umiejętności miękkie: komunikatywność, otwartość, śmiałość, umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 6
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6