Stażysta w Dziale Jakości SQA 359 wyświetleń27 aplikacji

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 21,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2018 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 65 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Obecnie do lokalizacji we Wrocławiu poszukujemy utalentowanych, chcących rozwijać się osób na stanowisko:  Stażysta w Dziale Jakości SQA

O stanowisku: Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów z wynikami jakościowymi
  • blokowanie odblokowywanie materiału w systemie SAP
  • pomoc w kontroli wejściowej
  • analiza danych jakościowych
  • pomoc w analizowaniu braków jakościowych i wpisywaniu do rejestrów
  • przygotowywanie wysyłek (pakowanie, tworzenie dokumentów w SAPie , zamawianie kuriera)

Od kandydatów oczekujemy:

  • dostępność preferowana 4-5 dni w tygodniu
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i otwartości
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych  (8D, PDCA, Pareto, FMEA, 5WHY)
  • mile widziana podstawowych narzędzi pomiarowych : suwmiarka, wysokościomierz
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Płatny staż,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6