Stażysta w dziale jakości 228 wyświetleń5 aplikacji

Zakres obowiązków

  • opracowanie harmonogramu analizy części
  • kontrola dostarczania części do analizy
  • przygotowywanie urządzeń i części do ekstrakcji
  • kontrola stanu technicznego urządzeń do ekstrakcji
  • wykonywanie ekstrakcji komponentów silnika według harmonogramu
  • analiza laboratoryjna zanieczyszczeń wg VDA 19.1
  • raportowanie oraz archiwizacja otrzymanych wyników
  • tworzenie instrukcji pracy i kontroli

Oferujemy

  • umowa o pracę na staż (do 12 m-cy) z możliwością przedłużenia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opieka ambulatoryjna w miejscu pracy
  • przyjazna atmosfera

Wymagania

  • status studenta lub absolwent z tytułem co najmniej licencjata lub inżyniera
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i w piśmie
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność
  • chęć podejmowania nowych wyzwań

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Strefowa 1 59-101 Polkowice
Znajdź nas