Stażysta w dziale Konstrukcji 147 wyświetleń9 aplikacji

Obowiązki na stanowisku:

  • Opracowywanie dokumentacji CAD 2D/3D,
  • Wsparcie zespołu Konstrukcyjnego w codziennych obowiązkach.

Oferujemy:

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Zdobycie doświadczenia w dziale Konstrukcji,
  • konstruowanie narzędzi w systemie VISI,
  • poznanie zasad i rodzajów obróbki ubytkowej i bezubytkowej.

Wymagania:

  • Student/ka (ostatniego roku), absolwent/ka studiów na kierunku technicznym, np. Mechanika i Budowa Maszyn oraz inne pokrewne kierunki,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość systemów CAD 2D/3D (np. Visi, Creo),
  • Mile widziana znajomość programów CAM (np. SprutCam, EdgeCam),
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Dostępność: min. 20h tygodniowo,
  • Umiejętności miękkie: umiejętność pracy w zespole, proaktywność, otwartość.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6