Stażysta w dziale Ochrony Środowiska 46 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • uczestniczenie w bieżącej pracy działu
  • wsparcie w sporządzaniu i aktualizowaniu zakładowych dokumantów w obszarze ochrony środowiska
  • wsparcie w prowadzeniu szkoleń z tematyki ochrony środowiska
  • sporządzanie prezentacji tematycznych i szkoleniowych
  • wspieranie w przygotowaniu do audytów oraz w realzacji punktów poaudytowych

Oferujemy

  • umowa o pracę na staż (do 12 m-cy) z możliwością przedłużenia
  • miesięczne wynagrodzenie zasadnicze  4.710,00 zł brutto
  • dodatkowe bonusy finansowe
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • opieka ambulatoryjna w miejscu pracy
  • przyjazna atmosfera

Wymagania

  • status  absolwenta z tytułem co najmniej licencjata lub inżyniera kierunku ochrony środowiska
  • chęć rozwoju, poznawania całości zakresu pracy w dziale ochrony środowiska
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego ( min. B1), ew. j. angielskiego ( min. B1)
  • znajomość pakietu MS-Office w praktyce
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Strefowa 1 59-101 Polkowice
Znajdź nas