Stażysta w dziale personalnym 65 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • wsparcie w procesach HR: rekrutacja, wdrożenie personelu, zarządzanie kwalifikacjami,
  • praca w systemie SAP (moduł HR): ewidencja i raportowanie danych
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji szkoleniowej oraz kadrowej
  • organizacja szkoleń oraz praktyk
  • administrowanie platformy szkoleniowej
  • przygotowywanie prezentacji w MS Power Point i analiz danych w MS Excel

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony od 12 do 24 m-cy
  • miesięczne wynagrodzenie zasadnicze  4.710,00 zł brutto
  • opieka ambulatoryjna i rehabilitacyjna
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • PPE (pracowniczy program emerytalny)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • przyjazna atmosfera

Wymagania

  • status  absolwenta z tytułem co najmniej licencjata lub inżyniera
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego ( min. B1)
  • dobra znajomość obsługi MS Excel i Power Point
  • zdolności analityczne
  • dobra organizacja czasu pracy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Strefowa 1 59-101 Polkowice
Znajdź nas