Stażysta w dziale Process Management 102 wyświetlenia2 aplikacje

Stażysta w dziale Process Management

Poszukujemy studenta do wsparcia zespołu projektowego ds. digitalizacji formularzy i optymalizacji procesów biznesowych. Jest to praca z pogranicza zarządzania jakością i organizacji procesów zgodnie z zasadami Lean Management. Praca w dziale Marketing & Process Management oraz bliska współpraca z działami IT, Quality Management.

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie procesów biznesowych w firmie pod kontem optymalizacji
  • Udział w projekcie digitalizacji formularzy (opracowanie treści i formy)
  • Współpracę z działami powiązanymi
  • Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • Tworzenie prezentacji dotyczących jakości procesów
  • Tworzenie instrukcji do analizowanych procesów
  • Analizowanie procesów i rozwiązywanie problemów jakościowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość MS Office (przede wszystkim MS Excel, Power Point),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków z danych,
  • Chęć do nauki i samorozwoju.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie na ok. 12 miesięcy
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie merytoryczne zespołu oraz opiekuna stażu.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!