Stażysta w dziale produkcji – Skarbimierz 55 wyświetleń

Zakres obowiązków

Działaj najlepiej jak potrafisz w Mondelēz International?

Dołącz do nas i wesprzyj nas w realizacji naszej misji, której celem jest kształtowanie przyszłości branży przekąsek na całym świecie. Działaj z dumą.

Jako organizacja jesteśmy zaangażowani w rozwój następnej generacji Makers & Bakers. Dołączenie do nas na wczesnym etapie kariery pozwoli Ci uczyć się więcej, robić więcej, i rozwijać się szybciej niż w innych firmach. Będziemy Cię zachęcać do wyjścia poza swoją strefę komfortu – możesz nawet zaskoczyć samego siebie! Zapewnimy Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby być w najlepszej formie i umożliwimy Ci bycie sobą, wnosząc pasję i osobowość. Tutaj możesz się odważyć, zabrać głos i wnieść swój własny smak.

Więcej o tym stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Aktualizacja Dokumentacji na linii
  • Współpraca z właścicielami systemów w opracowaniu systemu zarządzania OPL
  • Wsparcie w organizacji szkoleń praktycznych dla Techników Liniowych Wsparcie w zarządzaniu kompetencjami w bazie pracowniczej – karty kompetencji
  • Udział w przygotowaniu opisu i mapy procesu oraz badaniu zdolności i stosowaniu statystycznej kontroli procesu
  • Analizowanie danych z systemów, baz oraz udział w przygotowaniu analizy strat
  • Bliska współpraca z działami wspierającymi w celu zapobiegania odchyleniom w produkcie i procesie
  • Wsparcie Operatorów w  prawidłowym działaniu maszyn (wsparcie w  działaniach mających na celu wyeliminowanie defektów, złej jakości i poprawę bezpieczeństwa)
  • Pomoc w opiniowaniu i weryfikacji wniosków dotyczących modyfikacji procesów i urządzeń.
  • Udział w opracowywaniu  planu wdrożenia kolejnych kroków i wymagań IL6S

Oferujemy:

• Praca zmianowa: 8-16
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę na okres roku (z możliwością zatrudnienia po stażu)
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych

Czego oczekujemy od kandydatów?

• Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wysoko rozwinięte umiejętności pracy w grupie