Stażysta w dziale Rozwoju Produktu 257 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio elementów chłodniczych (sprężarek, wymienników ciepła, itp.),
  • Wspieranie zespołu w bieżących projektach kosztowych i jakościowych,
  • Asystowanie przy projektowaniu i rozwoju układu chłodzenia,
  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach.

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Okazję do rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności w zakresie systemów chłodzenia stosowanych w urządzeniach AGD,
  • Praktyczny udział w ciekawych projektach,
  • Dużą odpowiedzialność,
  • Wsparcie mentora,
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
  • Komfortowe i przyjazne warunki pracy.

Wymagania

  • Studen/ka lub absolwen/ta studiów na kierunku technicznym np. Inżynieria Mechaniczna, Termodynamika, Mechanika Płynów i inne pokrewne,
  • Znajomość zasad termodynamiki, wymiany płynów,
  • Zainteresowanie chłodnictwem,
  • Znajmość j.angielskiego (min. B2),
  • dostępność min. 20h tygodniowo,
  • Umiejętności miękkie: otwartość, komunikatywność, chęć do nauki i szybkie jej przyswajanie, proaktywność, dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 11
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6