Stażysta w dziale Rozwoju Układów Myjących 133 wyświetlenia3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów hydraulicznych i wstępna analiza (np. pomiary ciśnień, stabilności pompy),
  • Przygotowanie zmywarek do testów m.in. sprawdzanie oprogramowania, kontrolowanie transportu,
  • Asystowanie inżynierom w rozwoju produktów,
  • Dbanie o stanowisko pracy według standardów czystości i zasad BHP,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami.

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Zapoznanie się z procesem rozwoju produktu praktykowanym przez Whirlpool Corporation,
  • Poznanie zasad prowadzenia prac nad rozwojem układów hydraulicznych urządzeń gospodarstwa domowego,
  • Poznanie aspektów współpracy pomiędzy zespołami,
  • Pracę w miłych i komfortowych warunkach

Wymagania

  1. Wykształcenie na kierunku technicznym,
  2. Podstawa wiedza o hydraulice i elektromechanice,
  3. Podstawowa umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  4. Mile widziana znajomość: Arduino,
  5. Znajomość j. angielskiego (min. B2),
  6. Dostępność: 20- 30 godzin tygodniowo,
  7. Umiejętności miękkie: umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, obowiązkowość, dokładność.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 5
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6