Stażysta w Dziale Symulacji Systemów Bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych / bocznych (Częstochowa) 115 wyświetleń2 aplikacje

Dział Mechaniczny Centrum Inżynieryjnego w Częstochowie zajmuje się projektowaniem, inżynierią produktu (poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa), modelowaniem, a także prowadzi prace symulacyjno-obliczeniowe, tworzy prototypy i przeprowadza testy.

Twoje zadania:
Do zadań stażysty w dziale symulacji należy pomoc Inżynierom CAE ds. symulacji pasywnych systemów bezpieczeństwa w budowaniu/integrowaniu modeli wirtualnych poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa do środowiska zamochodu. Dodatkowym zadaniem jestwykonywnie obliczeńnumerycznych zderzeń czołowych/bocznych samochodów osobowych i przygotowywanie wstępnych raportów z otrzymanych wyników.

Profil Kandydata:
•    Ukończone studia na kierunku mechanika, fizyka, lotnictwo lub budownictwo;
•    Uczelniana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES;
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
•    Biegłość w posługiwaniu się aplikacjami MsOffice;
•    Chęć do nauki, umiejętności analityczne, dokładność, systematyczność oraz umiejętność wyciągania i formułowania wniosków.

Mile widziane:
•    Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash, Radioss, , Moldflow lub MSC Adams, znajomość środowiska Unix/Linux/Windows;

Oferujemy:
•    Umowę o pracę do 12 miesięcy; cały etat lub 4/5 (4 dni w tygodniu);
•    Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej;
•    Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet My Benefit;
•    Doskonałą atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy;
•    Możliwość rozwoju zawodowego oraz perspektywę zatrudnienia na stanowisku specjalisty.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas