Stażysta w Dziale Technicznym (Utrzymania Ruchu) 343 wyświetlenia15 aplikacji

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu odpowiedzialnego za zapewnienie ciągłości produkcji
  • Przygotowanie maszyn i surowców do produkcji w technologiach przyrostowych (druk 3D)
  • Udział w analizie pracy maszyn oraz diagnozowaniu awarii i usterek
  • Udział w realizacji napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych oraz urządzeń peryferyjnych
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne
  • Uczestniczenie w projektach instalacji nowych maszyn i urządzeń
  • Praca z dokumentacją techniczną, raportowanie i analiza danych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz międzynarodowym zespołem technicznym

Wymagania:

  • Profil wykształcenia: mechanika, elektryka, automatyka itp.
  • Zainteresowanie pracą w dziale technicznym (utrzymania ruchu) w firmie produkcyjnej
  • Podstawowa wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki, pneumatyki itp.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych – mile widziane
  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem do projektowania 3D CAD (Solid Works) – mile widziane
  • Wysoki poziom zdolności manualnych
  • Zdolność obsługi narzędzi pomiarowych i warsztatowych
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze od 24 do 40 godzin (weekendy, wakacje, inne opcje do ustalenia)

Oferujemy:

  • Staż płatny (umowa zlecenie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne miejsce pracy z wyposażonym zapleczem socjalnym (kuchnia, jadalnia, szatnie, strefa relaksu)
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Pracę w godzinach 6-14
  • Transport pracowniczy (bus firmowy)
  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Blegijska 1, Bielany Wrocławskie
Znajdź nas