Stażysta w dziale Techniki Zakładowej 38 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • wspieranie osób odpowiedzialnych za zarządzanie energią w zakładzie
  • audytowanie aktualnego stanu wdrożenia normy ISO 50001-2018
  • wsparcie linii produkcyjnych w operacyjnym zarządzaniu energią
  • wsparcie linii produkcyjnych w optymalizacji procesów zarządzania energią w zgodzie z normą ISO 50001-2018
  • wypracowanie działań optymalizacyjnych w poszczególnych obszarach i ich implementacja na pozostałą część zakładu

Oferujemy

  • umowa o pracę na staż (do 12 m-cy) z możliwością przedłużenia
  • miesięczne wynagrodzenie zasadnicze  4.710,00 zł brutto
  • dodatkowe bonusy finansowe
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • opieka ambulatoryjna w miejscu pracy
  • przyjazna atmosfera

Wymagania

  • status studenta lub absolwenta z tytułem co najmniej licencjata lub inżyniera
  • wiedzę w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej
  • znajomość zagadnień normy ISO 50001-2018
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego ( min. B1), ew. j. angielskiego ( min. B1)
  • znajomość pakietu MS-Office w praktyce
  • zdolności analityczne
  • chęć rozwoju w zakresie wdrażania i optymalizacji normy ISO 50001-2018
  • umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Strefowa 1 59-101 Polkowice
Znajdź nas