Stażysta w dziale WPS 52 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Branie udziału w tworzeniu projektów Kaizen,
  • Pomoc podczas audytów m.in. przygotowywanie prezentacji, dokumentacji,
  • Dbanie o przestrzeganie pracy zgodnie z metodologią WCM,
  • Przygotowywanie cotygodniowych raportów,
  • Tworzenie baz danych,
  • Wspieranie zespołu w codziennych czynności.

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Poznanie w praktyce narzędzi Lean Manufacturing,
  • Okazję do rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy z zakresu metodologii WCM,
  • Poznanie środowiska produkcyjnego,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Komfortowe i przyjazne warunki pracy

Wymagania

  1. Student/ka kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria Materiałowa i inne pokrewne kierunki,
  2. Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  3. Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  4. Znajomość pakietu Google Sheet,
  5. Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  6. Dostępność min. 35h tygodniowo,
  7. Umiejętności miękkie: praca zespołowa, otwartość, śmiałość, kreatywność, pozytywne nastawienie, inicjatywa.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 6
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6