Stażysta w Zespole Analiz i Optymalizacji Procesowych 104 wyświetlenia6 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie syntez w kalorymetrze reakcyjnym
  • Opisywanie doświadczeń oraz analiza otrzymanych wyników
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Prowadzenie dokumentacji badawczej

Oferujemy

  • interesujący i szeroki zakres zadań – praca obliczeniowa jak i laboratoryjna
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stanowisku stażysty na 1 rok
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i kontynuacji pracy po zakończeniu stażu na stanowisku młodszego specjalisty
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • współpraca z różnymi zespołami technologicznymi i badawczymi za całej grupy PCC
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, ubezpieczenia na życie w PZU)

Wymagania

  • Zakończone studia na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa (lub w trakcie 5 roku studiów)
  • Posiadanie ugruntowanej wiedzy w zakresie podstawowych obliczeń procesowych zdobytej podczas studiów
  • Dociekliwość w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziane zainteresowania z zakresie inżynierii reaktorów chemicznych, znajomość programów Aspen, Matlab/Octave, R
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Branża Chemia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Henryka Sienkiewicza 4, 56 - 120 Brzeg Dolny
Znajdź nas