Stażysta w zespole Design Managerów 17 wyświetleń

Grupa Archicom to ogólnopolski deweloper notowany na GPW, działający od ponad 30 lat na rynku nieruchomości. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, który od początku do końca realizuje własne projekty i czuje się w pełni odpowiedzialny za dostarczanie klientom zachwycających i funkcjonalnych rozwiązań. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni pięknych, funkcjonalnych i przyjaznych człowiekowi.

Zakres obowiązków

Wesparcie zespołu Design Managerów w bieżących zadaniach i pracy operacyjnej polegającej między innymi na koordynacji procesu projektowania i weryfikacji dokumentacji projektowej,  współpracy z działem ekspansji na etapie zakupu gruntów i zarządzaniu elektronicznym obiegiem dokumentacji.

Oferujemy

  • 3-miesięczne płatne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • ciekawe zadania w dynamicznie rozwijającej się Grupie.

Wymagania

  1. student ostatnich lat lub absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki
  2. dyspozycyjność 30-40h tygodniowo
  3. bardzo dobrą znajomością AutoCad oraz MS Office

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować