Studencki Starter- Praktyki Płatne 96 wyświetleń

Jesteś osobą energiczną, wytrwałą i nie straszne Ci nowe wyzwania? Jeśli oprócz tego, uparcie dążysz do realizacji postawionych celów, uważasz, że sprawdzisz się w pracy z klientem biznesowym – mamy dla Ciebie płatne praktyki!

Zanim zaaplikujesz, przeczytaj dokładnie i sprawdź czy ten program jest dla Ciebie.

Zacznij swoją zawodową przygodę w projekcie Studencki Starter!

Program praktyk Studencki Starter skierowany jest do osób chcących związać swoją karierę z działem handlowym, lub planujących w przyszłości własny biznes, gotowych poświęcić się realizacji projektu, potrafiących pracować pod presją czasu, wykazujących inicjatywę w działaniu.

—> Od kandydatów oczekujemy:

*Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

*Zorientowania na realizację zadania

*Zdolności planowania i organizacji swojej pracy

*Dyspozycyjności min 30 godzin w tygodniu (elastyczne godziny praktyk).

*Samodzielności, po okresie wdrożenia w pracę działu, realizujesz swoje zadania samodzielnie, przy wsparciu opiekuna. Wymaga to umiejętności planowania pracy oraz samodzielnego wyszukiwania informacji. W ten sposób można nauczyć się najwięcej!

*Statusu studenta.

*Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

—>To oferujemy:

*Uczestnictwo w 2-dniowych warsztatach w małych grupach, które odbędzie się w Warszawie, pokrywamy wszelkie koszty dojazdu, noclegu, wyżywienia.

*Program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie w zakresie współpracy z klientem biznesowym.

*Bezcenne doświadczenie przy samodzielnej i kompleksowej realizacji dużego projektu. Jako uczestnik praktyk będziesz współtwórcą Studenckiego Startera, który w marcu trafi do rąk prawie 200 tys. studentów w całej Polsce.

*Wynagrodzenie.

*Możliwość zdobycia wielu dodatkowych nagród finansowych podczas całego programu praktyk.

*Propozycję dalszej współpracy, dla najlepszych. Ponad 40% praktykantów zostaje z nami na dłużej!

*Zaświadczenie o ukończeniu praktyk.

–>Najważniejsze informacje i plan praktyk.

1.Jak długo trwają?

*2,5 miesiąca

2.Kiedy się rozpoczynają?

*6 stycznia 2022 r., dwudniowe szkolenie w Warszawie.

3.Czy w trakcie programu praktyk mogę wyjechać na wakacje ?

*Tak, po uzgodnieniu z opiekunem.

4. Dla kogo?

*Studenci I – IV roku

5. Kiedy możesz się zgłosić?

*Do 24 grudnia, ale aplikacje będziemy rozpatrywać na bieżąco

6.Gdzie się odbywają?

*W 10 największych miastach

7. Czy otrzymasz wynagrodzenie?

*Tak

8. Czy podpisujemy umowę ?

*Tak, podpisujemy umowę zlecenie.

—>Zadania powierzone w projekcie:

*Pozyskanie do współpracy organizacji studenckich.

*Spotkania z klientami biznesowymi. Celem spotkań będzie pozyskanie lokalnych partnerów do projektu “Starter Studencki”

*Koordynacja produkcji projektów graficznych zleconych przez klienta.

*Organizacja i nadzór nad dystrybucją Studenckich Starterów.

—>Jak będziemy Cię wspierać?

*Dwudniowe szkolenie z zakresu sprzedaży i zarządzania projektem.

*Wyposażymy Cię w niezbędne narzędzia i materiały.

*Wsparcie doświadczonego opiekuna (codzienny kontakt).

*Pokryjemy wszelkie koszty związane z realizacją praktyk jak np. koszty dojazdu.

—>Co dalej po programie?

*Propozycja współpracy dla najlepszych umożliwiająca pracę w trakcie studiów i po ich zakończeniu.

Do CV dołącz wiadomość/list motywacyjny i w kilku słowach odpowiedz na pytanie:

Dlaczego zdecydowałeś się na udział w naszym programie praktyk?

Zgłoszenia bez Listu Motywacyjnego lub wiadomości, nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!