Technical Project Leader – Projektant 52 wyświetlenia

Zakres obowiązków

Przygotowywanie dokumentacji technicznej w oparciu o specyfikację otrzymaną od handlowca

Wykonywanie projektów instalacji przeciwpożarowej

Przygotowanie opisów projektowych i instrukcji dla klientów

Ścisła współpraca z Działem Handlowym oraz Działem Serwisu

Weryfikacja dokumentacji

Kontakt z klientem

Planowanie i zarządzanie montażami

Dbanie o sprawną realizację zamówień, od przyjęcia ich na produkcje do wysyłki do klienta

Oferujemy

Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Szkolenie branżowe

Szansę na rozwój zawodowy, udział w ciekawych projektach

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Niezbędne narzędzia pracy

Stabilne wynagrodzenie – szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym

Zatrudnienie na cały etat: od zaraz

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość systemu AutoCAD oraz MS Office

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zwłaszcza technicznego

Prawo jazdy kategorii B (niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych)

Kilkuletnie doświadczenie w branży technologicznej

Umiejętność samodzielnej pracy w międzynarodowym zespole projektowym

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)

Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu elektroniki oraz mechaniki, znajomość norm branżowych

Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu

Komunikatywność

Otwartość, życzliwość, uczciwość

Umiejętność planowania

Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować