Technical Specialist – płatna oferta tymczasowa 378 wyświetleń8 aplikacji

Oferujemy

  • Lokalizacja: Wrocław (biuro Spyrosoft) / zdalna – wybierasz sam!
  • Wynagrodzenie: 4000 PLN na rękę
  • Wymiar pracy: elastyczny
  • Czas trwania umowy: do 5 miesięcy (z możliwością przedłużenia)

Zakres obowiązków

  • konfigurowanie systemu OneHub (unikalna, wewnętrzna technologia klienta) zgodnie ze specyfikacją
  • udział w spotkaniach projektowych ze współpracownikami i/lub klientami w zależności od potrzeb
  • weryfikacja przychodzących danych klienckich
  • rozwiązywanie i analiza zapytań
  • diagnozowanie problemów związanych z systemem lub danymi
  • konfigurowanie/programowanie

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z zespołem z UK)
  • znajomość podstaw SQL
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobre umiejętności analityczne
  • łatwość pracy z danymi / liczbami
  • szczegółowość

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas