Technik ds. biurowo-logistycznych 50 wyświetleń

Aktualnie poszukujemy osoby (o statusie studenta lub ucznia) do obsługi magazynu w sklepie internetowym. Praca polega na pakowaniu, kompletowaniu i realizacji zamówień dla klientów detalicznych (duża liczba pojedynczych zamówień do 1kg) oraz kompletowaniu zamówień dla klientów hurtowych (wymagana sprawność fizyczna, paczki do 30 kg), łącznie 6-7h dziennie. Wymagana również płynna obsługa komputera w celu przygotowywania listów przewozowych, dok. wydania itp. Pozostały czas pracy będzie przeznaczony na obowiązki związane z utrzymaniem biura, obsługą klienta lub wsparciem prac biurowych. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za cały magazyn oraz wszelkie kwestie z nim związane. Zapraszamy osoby uczciwe, chętne do pracy, o pogodnym nastawieniu.

zakres obowiązków

– kompletowanie i realizacja zamówień
– pakowanie i wysyłka zamówień
– zarządzanie i nadzór nad magazynem
– edycja i aktualizowanie danych w systemie
– utrzymanie biura
– wsparcie obsługi klienta
– nadzór i sporządzanie dokumentów firmowych
– prace biurowo-administracyjne
– wsparcie w realizacji bieżących zadań
– dbanie o utrzymanie czystości w biurze

wymagania

– sumienność, skrupulatność, punktualność
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy
– umiejętność sprawnej obsługi komputera
– samodzielność
– sprawność fizyczna i manualna (paczki do 30kg)
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– zaświadczenie o niekaralności

oferujemy

– przyjazną atmosferę pracy
– pracę w młodym zespole
– rozwój zawodowy
– możliwość długotrwałej współpracy
– pracę na samodzielnym stanowisku
– praca w centrum miasta (dogodny dojazd)
– praca 5 dni w tygodniu 9-17
– wynagrodzenie 18,3-19zł/h netto (na rękę)
– praca od zaraz

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka 71media.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować